Share24
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Меню

 

 Сблъсъкът на титаните / Clash of the Titans DVDRip (2010)

Go down 
АвторСъобщение
Kasa
Admin
Admin
Kasa


Брой мнения : 41
Join date : 16.07.2010

Сблъсъкът на титаните / Clash of the Titans DVDRip (2010) Empty
ПисанеЗаглавие: Сблъсъкът на титаните / Clash of the Titans DVDRip (2010)   Сблъсъкът на титаните / Clash of the Titans DVDRip (2010) I_icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:09 pm

1. Име : Сблъсъкът на титаните / Clash of the Titans DVDRip (2010)
2. Download link : ТУК
3. Снимка : Сблъсъкът на титаните / Clash of the Titans DVDRip (2010) Clash%20of%20the%20Titans%20DVDRip
4. Описание :
Clash of the Titans

Сблъсъкът на титаните (2010)
[*] Жанр: Екшън, Драма, Фентъзи, Приключенски
[*] Държава: САЩ, Великобритания
[*] Година: 2010
[*] Времетраене: 118 минути
[*] Режисьор: Луис Летериер
[*] В ролите: Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Пийт Постълуейт, Изабела Мико, Дани Хюстън и др.
[*] Качество: DVD Rip
[*] Субтитри: В торента . Благодарение на dumbeto.

[*] .: Резюме :.
Войната между боговете е на път да разруши света. Героят Персей (Сам Уортингтън), роден от боговете, но отгледан от хората, отчаяно и безуспешно се бори срещу Хадес (Ралф Файнс), злия бог на подземното царство, за да спаси семейството си.

След като вече не му е останало нищо за губене, Персей тръгва на последна отчаяна мисия срещу злия бог, за да предотврати възможността той да получи сила от Зевс (Лиам Нийсън) и да отприщи ад на земята!

Персей повежда своята армия надълбоко в забраненото подземно царство, където се изправя срещу демони и зверове!

Там той би оцелял САМО ако приеме божественото си начало, проумее вярата си и създаде СВОЯ собствена съдба!
Върнете се в началото Go down
 
Сблъсъкът на титаните / Clash of the Titans DVDRip (2010)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фантомът / The Phantom 2010 Part1 HDTV XviD-aAF (2010)
» Sunny.Leones.Watch.Me.2009.XXX.DVDRip.XviD-CiCXXX
» Хищници / Predators TS (2010)
» Stromae - Cheese (2010)
» Кандахар / Kandagar TS PRO-AT mkv (2010)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Share24 :: Файлове :: Филми-
Идете на: